Dijital Dünyada Kadın

Kadın’a ait ve/veya Kadın yönetimindeki işletmelere 3 farklı program ile dijitalleşme sürecine TİKA desteği ile katkıda bulunuyoruz.

‘Markamın Kareleri’
Kadınlara ait ve/veya kadınların aktif olarak yönetiminde yer aldığı 10 işletmeye, iş yerlerinde veya üretim yerlerinde Facebook ve Instagram gibi sosyal medya kanallarında tanıtılacak ürünlerinin 3 saatlik profesyonel fotoğraf çekimi sağlanacaktır.
Fotoğraflar Facebook ve Instagram paylaşımına uyumlu şekilde olacaktır.

‘Markamı Yaratıyorum’
Kadınlara ait ve/veya kadınların aktif olarak yönetiminde yer aldığı ve yeni kurulan 10 işletmeye;
Markalaşma ve kurumsal kimlik eğitimi verilecektir.
Grafik tasarımcı tarafından adaylar için tasarlanmış bir logo oluşturulacaktır.

‘İşimde Sosyal Medya Yönetimi’
Kadınlara ait ve/veya kadınların aktif olarak yönetiminde yer aldığı işletmelere ticari faaliyetler için efektif ve doğru SOSYAL MEDYA kullanımı eğitimleri verilecektir. Bahse konu eğitimler içerik üretimi, sponsorlu paylaşımlar, paylaşım nitelikleri ve zamanlamaları, Facebook ve Instagram analizleri, dijital duygusal zeka gibi içerikler olacaktır. Eğitimler 3 farklı tarihte 10’ar kişilik 3 grup şeklinde toplamda 30 işletmeye verilecektir. Her işletmeden bir kadın katılımcı kabul edilecektir.

Proje kapsamında gerçekleştirilen üç program birbirinden bağımsız olarak yürütülmekle birlikte isteyen katılımcılar birden fazla programa başvurularını yapabilmektedirler.

Dijital Dünyada Kadın Projesi Kıbrıs Türk Ticaret Odası Kadın Girişimciler Komitesi (KTTO KGK) ile Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) iş birliği içerisinde yürütülecek ve yönetilecektir.

Başvuru tarihleri: 14 Şubat 2022 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında saat 17:00’a kadar kabul edilecektir.

Başvuru için infokgk@ktto.net adresine mail göndermeniz veya 2283760 numaralı telefondan Alara Ataç veya Sonay Özmen’e ulaşmanız rica olunur.