2023 Yılı Oda Personeline Eğitim Teklifi Hakkında

Sayın Üyemiz,

Kıbrıs Türk Ticaret Odası olarak Oda Personeline yönelik aşağıdaki konu başlıklarında 2023 yılı içerisinde hizmet içi eğitimler düzenlenmesi amaçlanmaktadır. Bu hizmeti sunmakla ilgilenen üyelerimizin dikkatine sunulur.

  1. İhracat Prosedürleri
  2. Şirket Kuruluş Süreçleri
  3. Üye Odaklılık ve Üye İlişkileri Yönetimi
  4. Yazım ve Raporlama
  5. Dijitalleşme ve Süreç İnovasyonu
  6. Etkili İletişim
  7. Toplantı Yönetimi ve Sunum Teknikleri
  8. Etkili Konuşma ve Hitabet
  9. Liderlik ve Yönetim Becerileri
  10. İngilizce (Kişiye özel farklı seviyelerde)

Eğitimler, Hafta içi günlerde yarım gün olarak KTTO Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

Yurt dışından getirilecek eğitmenlerin KTTO üye profiline ve ülkemiz mevzuat ve sorunlarına hâkim olması aranan kriterler arasındadır. Eğitim günü odadaki izaz ikram, öğle yemekleri, eğitimde dağıtılacak eğitim materyalleri, sertifikalar ve eğitim değerlendirme anketleri KTTO tarafından karşılanacaktır.  Yurt dışından getirilecek eğitmenlerin ulaşım ve konaklama ücretleri de dahil eğitimlerin gerektirdiği diğer harcamalar ise hizmeti veren firma tarafından karşılanacaktır.

Yukarıda belirtilen konu başlıklarına ilişkin sunulacak tekliflerin her eğitim programı için ayrı olarak KDV dahil eğitmen ücretini, içeriğini, eğitimcinin özgeçmişini ve referanslarınızı kapsayacak şekilde en geç 31 Ocak 2023 Salı günü saat 17:00’ye kadar nazliincay@ktto.net adresine gönderilmesi rica olunur.

Saygılarımla,

Mustafa Ergüven
Genel Sekreter Yardımcısı