21 – 25 Ekim 2018 , SIAL Uluslararası Gıda Fuarı

Sayın  Üyemiz,

Dünya gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan, 194 ülkeden 155.700 ziyaretçi girişinin gerçekleştiği ve 7.020 firmanın katılımcı olarak temsil edildiği SIAL PARİS fuarı, 21 – 25 Ekim 2018 tarihleri arasında Fransa’nın Paris kentinde düzenlenecektir.

Fuar katılım bedelinin m2’si yaklaşık 800 Euro olması beklenmektedir. Tahsis edilecek minimum stand alanı 12 m2’dir. Fuar katılım bedeli, stand inşaatı ve dekorasyonu, elektrik bağlantısı ve aydınlatma, ürünlerin İstanbul – Paris nakliye (azami 300 kg.), gümrükleme ve sigorta işlemleri, fuar kataloğunda ve web sitesinde firma bilgilerinin yer alması, fuar süresince ofis, iletişim araçları ve ikram hizmetlerinden faydalanma imkanları, stand büyüklüğü ile orantılı olarak giriş kartı teminini içermektedir.

Kıbrıs – İstanbul nakliye bedeli, ulaşım ve konaklama bedeli ayrıca katılımcı firma tarafından karşılanacaktır.

Fuar standlarının yer alacağı bölümler genel gıda, şekerleme, bisküvi ve fırın mamülleri, içecekler, dondurulmuş gıda,et ve kümes hayvanları, gıda ekipman ve teknolojileri olacaktır.

Söz konusu fuara katılmak isteyen üyelerimiz, taleplerini en geç 26 Ocak Cuma günü saat 17:00’a kadar Ticaret Geliştirme Uzmanı Sonay Özmen’e  228 37 60 numaralı telefondan veya sozmen@ktto.net adresinden e-posta ile bildirmelerini rica ederim.

Detaylı bilgi için fuar web sitesini www.sialparis.com ziyaret edebilirsiniz.

Fuar broşürü için tıklayınız.

Saygılarımla,

Feray Yılmaz

Üye Hizmetleri Sorumlusu