9. Mersin Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı

Sayın Üyemiz,

CNR Holding tarafından , 7-10 Kasım tarihlerinde Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde “9. Mersin Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı “ gerçekleşecektir. KOSGEB tarafından da desteklenen 9. Mersin Fooddays Fuarı’nda; süt ve süt ürünlerinden şekerleme ürünleri ve çikolataya, hazır gıda ve konserve ürünlerinden gıda katkı, boya ve yardımcı maddelere, bitkisel yağlardan unlu mamullere, deniz ürünlerinden gıda güvenliği, hijyen ve kalite kontrol teknolojilerine kadar gıda sanayinin pek çok alt sektöründen ürünler sergilenecek.

Söz konusu Fuara katılmak isteyen  heyetine katılacak olan 10-15 kişilik katılımcı  için , Divan Hotel Mersin’de 2 gece oda-kahvaltı konaklamaları CNR Holding tarafından karşılanacaktır.

Fuara ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Katılımcı Profili

Süt ve Süt Ürünleri, Et ve Et Ürünleri, Dondurulmuş Gıda, Hazır Gıda, Konserve Ürünleri, Gıda Katkı, Boya ve Yardımcı Maddeler, Alkollü ve Alkolsüz İçecekler, Deniz Ürünleri, Bitkisel Yağlar,Zeytin ve Zeytinyağı, Un, Unlu Gıdalar ve Makarnalar, Reçel, Bal, Pekmez, Helva ve Tahin Ürünleri, Bakliyat, Baharat ve Doğal Ürünler, Kuruyemişler, Salça ve Soslar, Bebe Gıdaları, Gıda Dışı Tüketim Ürünleri, Endüstriyel Gıda Ürün Hizmet ve Ekipmanları, İçecek, Dolum ve Sıvı Gıda, Ekmek, Pasta, Unlu, Şekerli ve Çikolatalı Ürünler, Et ve Et Ürünleri İçin; İşleme, Doldurma, Ölçümleme ve Paketleme Teknolojileri, Gıda Güvenliği, Hijyen ve Kalite Kontrol Teknolojileri, Yaş Meyve Sebze, Gıda Makineleri, Gıda Ambalaj Ürünleri ve Makineleri, Laboratuar Malzemeleri, İlgili Yayınlar, Danışmanlık ve Eğitim Veren Kurum/Kuruluşlar

İletişim; Duygu Albayrak
Uluslararası Operasyonlar Müdürü / Manager of International Operations
Tel: +90 (0212) 465 75 85 / 2400
Fax: +90 (0212) 465 74 76-77
E-posta: duygu.albayrak@cnr.net
Web: www.cnrexpo.com