4-5 Eylül 2022 Anamur Gıda – Tarım Heyeti Saha Ziyareti ve İş Görüşmeleri Programı

Sayın Üyemiz,

Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve Anamur Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde, Anamur’da iki günlük “Gıda – Tarım Heyeti Saha Ziyareti ve İş Görüşmeleri Programı” düzenlenecektir. 4-5 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek program, başta tarım ve gıda sektörlerinde olmak üzere ülkemizde faaliyet gösteren firmalar ve girişimciler için önemli ticaret, kapasite geliştirme ve yatırım işbirlikleri fırsatları sunacaktır.

Ziyaret programı kapsamında, Anamur’da faaliyet gösteren tarım tesisleri, tarımsal ürün depolama tesisleri, fidanlık ve fidan satış tesisleri, depolama tesisleri ile Anamur Hal’i ziyaret edilecek, firmalar arası iş görüşmeleri gerçekleşecektir. Firmalar arası ikili iş görüşmelerine Anamur’dan katılacak firmalar Ek 4’de bilgilerinize sunulmaktadır. Program kapsamında ayrıca, üniversiteler, turistik tesisler, gayrimenkul ve ticaret alanlarında faaliyet gösteren katılımcılara ikili iş görüşmeleri organize edilecektir.

Seyahat programı Girne’den Anamur’a bu seyahat için tahsis edilecek özel bir deniz otobüsü ile gerçekleştirilecektir. Ekte taslak olarak sunulan Programa katılmak isteyen Üyelerimizin en geç 29 Ağustos Pazartesi gününe kadar katılım formunu doldurmaları (EK 3) ve katılım teyitlerini Odamıza (İlgili kişi: Nazlı İnçay, Eposta: nazliincay@ktto.net  Telefon: 0392 228 37 60 Dahili:120) bildirmeleri gerekmektedir.

Ziyaret programına katılmak isteyenlerin ulaşım, konaklama ve transfer masrafları kendileri tarafından karşılanacaktır.

 

Ek 1: Taslak Program

Ek 2: Ulaşım ve Konaklama Bilgileri

Ek 3: Katılım Formu     

Ek 4: Anamur’dan ikili iş görüşmelerine katılacak olan firmaların listesi

LCV: 29 Ağustos 2022    Bilgi ve LCV için: Nazlı İnçay  – 0392  228 37 60 – Dahili: 120 – 0542 855 37 60