Anamur’a Gıda- Tarım Heyeti Ziyareti Hakkında

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) tarafından oluşturulan Türkiye – KKTC Ticaret Odası Forumu Ortak Yönetim Kurulu toplantısı ve “Gıda- Tarım Heyeti Ziyareti Programı” 12-13 Temmuz 2021 tarihlerinde Anamur (Mersin)’de gerçekleştirecektir.

Türkiye – KKTC Ticaret Odası Forumu Türkiye ve KKTC tarafından üyeler ile, KKTC ve Anamur’dan Gıda ve Tarım alanında faaliyet gösteren firmaların da katılımına açık olan program kapsamında, Anamur’da faaliyet gösteren tarım tesisleri, tarımsal ürün depolama tesisleri, fidanlık ve fidan satış tesisleri, depolama tesisleri ile Anamur Hal’i ziyaret edilecektir. Program kapsamında ayrıca, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Ortak Yönetim Kurulu toplantısı ile firmalar arası iş görüşmeleri gerçekleşecektir.

Ekte taslak olarak sunulan Programa katılmak isteyen firmaların  en geç 24 Haziran 2021 gününe kadar katılım formunu doldurmaları ve katılım teyidlerini Odamıza (İlgili Kişi: Alara Ataç, E mail: alaraatac@ktto.net  Telefon: 0392 228 37 60 Dahili:131) bildirmeleri gerekmektedir.

Seyahat programı Girne’den Anamur’a bu seyahat için tahsis edilecek özel bir deniz otobüsü ile gerçekleştirilecektir.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası

Ek 1: Ulaşım ve Konaklama Bilgileri
Ek 2: Katılım Formu
Ek 3: Taslak Program

Bilgi için ilgili Kişi: Alara Ataç, E mail: alaraatac@ktto.net Telefon: 0392 228 37 60 Dahili:131