Dijital Dünyada Kadın Projesi Başvuruları Uzatılmıştır

Sayın Üyemiz,

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Kadın Girişimciler Komitesi (KTTO KGK) ile Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) iş birliği içerisinde yürütülecek ve yönetilecek olan Dijital Dünyada Kadın Projesi’nin başvuruları 15 Mart 2022 tarihine kadar uzatılmıştır.

Projenin temel amacı kadınların ekonomik yaşama katılım sağlaması ve/veya konumunun sağlamlaştırması için gerekli olan teknolojik alt yapıyı sağlamak ve kurumsal bir kimlik oluşturmak adına eğitimler düzenlemek ve sonucunda profesyonel hizmet imkanı sunmaktır.

Birçok kadın girişimcinin bütçesini aşan bu profesyonel hizmetler ve eğitimler, seçilen adaylara ücretsiz olarak sağlanacaktır. Proje kapsamında kadın girişimcilere yönelik olarak 3 farklı eğitim ve profesyonel hizmet programı sunulacaktır.

Bu programlar:

  1. Markamın Kareleri
  2. Markamı Yaratıyorum
  3. İşim için Sosyal Medya Yönetimi

Proje kapsamında gerçekleştirilen üç program birbirinden bağımsız olarak yürütülmekle birlikte isteyen katılımcılar birden fazla programa başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru tarihleri: 14 Şubat 2022 – 15 Mart 2022 tarihleri arasında saat 17:00’a kadar kabul edilecektir.

Başvuru için infokgk@ktto.net adresine e-posta göndermeniz veya 2283760 numaralı telefondan İş Geliştirme Uzmanı Alara Ataç veya İş Geliştirme Bölüm Sorumlusu Sonay Özmen’e ulaşmanız rica olunur.

 

Başvuru Rehberi için lütfen tıklayınız.  

Markamın Kareleri Başvuru Formu için lütfen tıklayınız

Markamı Yaratıyorum Başvuru Formu için lütfen tıklayınız

İşim için Sosyal Medya Yönetimi Başvuru Formu için lütfen tıklayınız

 

Bilgilerinize sunulur,
Saygılarımla,

Sonay Özmen
İş Geliştirme Bölüm Sorumlusu