“Startups4peace” Yarışma Lansmanı Daveti

Değerli Üyelerimiz,

Finlandiya Elçiliği’nin düzenleyeceği, Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) ve Kıbrıs Ticaret ve Sanayi Odası (KEBE) işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Startups4Peace” yarışmasının tanıtım lansmanı İngilizce olarak, 29 Haziran 2016 tarihinde saat 17:00’de, Ara Bölge’de bulunan “Home for Cooperation” da gerçekleşecektir.

Yarışmanın amacı Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Rum genç girişimcilerin yenilikçi fikirlerinin teşvik edilip paylaşılmasını sağlamak, iki toplum arasındaki genç girişimcilerin ticari fikirlerini ve iletişimlerini destekleyip güçlendirmektir.

Yarışmayı kazanan yarışmacılar 30 Kasım 2016 – 1 Aralık 2016 tarihleri arasında Helsinki, Finlandiya da gerçekleşecek olan “Leading startup event SLUSH” yarışmasına katılma fırsatı yakalayacaklardır.

Yarışma ile ilgili detaylara ulaşmak için lütfen tıklayınız…

Ayrıca, Odamız tarafından gerçekleştirilecek olan bu etkinliğe destek vermek amacıyla 30 Haziran Perşembe günü, AB Bilgi Merkezi tarafından bir etkinlik daha düzenlenecektir.

AB Bilgi Merkezi, 30 Haziran 2016 Perşembe günü, 15:00 – 17:00 saatleri arasında Merit Hotel Lefkoşa’da, Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) ve Kıbrıs Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle Finlandiya Elçiliği tarafından yürütülen Statrtups 4 Peace yarışmasının ne olduğu ve Finlandiya’nın Helsinki kentindeki yeni girişimler etkinliği olan efsanevi SLUSH’a bir geziyi nasıl kazanacağınız hakkında bilgi sahibi olmanız için düzenlenecek olan seminere davetlisiniz. Katılacak olanların 29 Haziran’a kadar AB Bilgi Merkezi’nden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Etkinlikte Türkçe çeviri yapılacaktır.

Davetiye için lütfen tıklayınız…