İki Toplumlu Ağ Kurma Etkinliği Hakkında

Sayın Üyemiz,

23 Haziran Cuma günü  saat 18:30’da Lefkoşa ara bölgede (Ledra Palas Hotel’de), Kıbrıs’taki Birleşmiş Milletler Barış Gücü’nün( UNFICYP) organize ettiği ve Odamızın da destekçilerinden olduğu ve işletmelerin  ağ kurmalarını amaçlayan iki toplumlu bir etkinlik gerçekleştirilecektir. Bu etkinlik özellikle Yeşil Hat Tüzüğünden yararlanmak isteyen işletmelere ve girişimcilere yönelik olacaktır.

Kıbrıs Rum toplumundan işletme ortağı bulmak ve/veya Güney Kıbrıs ile ticaret yapmak isteyen üyelerimizin bu etkinliğe katılmaları tavsiye edilir.

Etkinlik kapsamında Yeşil Hat Tüzüğü, makro ekonomik trendler, yeni teknolojiler ve işletme fikirleri gibi konular üzerine paneller, müzik, yiyecek, içecek ve çeşitli ağ kurma faaliyetleri de yer alacaktır. Ayrıca bilgi paylaşımı amacıyla mevcut iki toplumlu işletmeler ve farklı girişimcilik örgütleri de etkinlik sırasında standları ile yer alacaktır.

Etkinlik herkese açık ve giriş ücretsiz olacaktır ancak katılımcıların önceden kayıt yaptırması gerekmektedir. Başvuru formunu doldurarak etkinliğe kayıt yapmak için lütfen tıklayınız.