İnovatif Girişimcilik ve Diyalog Projesi/ Yerel Tedarikçi Veri Tabanı Oluşturulması Hk.

Sayın Üyemiz,

İnovatif Girişimcilik ve Diyalog Projesi Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, 36 ay sürecek olan ve 2021 yılının Aralık ayında sona erecek olan bir projedir. 3 Milyon Euro değerindeki proje Northern Ireland Cooperation Overseas (NI-CO) firması tarafından uygulanmaktadır.

Projenin amacı , Kuzey Kıbrıs’taki girişimcilik ekosistemini geliştirmek ve girişimcilere yönelik hizmetler sunmaktır.
Bu kapsamda Lefkoşa, Bandabuliya’da bir inovasyon merkezinin kurulması planlanmaktadır. Bu merkezin amacı girişimciler ve araştırmacılara hizmet sağlamak ve Kıbrıs Türk toplumundaki girişimcilik ekosistemi ve kültürünün iyileştirilmesi olacaktır. Bununla birlikte toplumlar arası diyalog ve iş birliği de ayrıca teşvik edilecektir.

Proje kapsamındaki satın alımlar için yerel tedarikçilerle çalışılacaktır. Bu bağlamda yerel tedarikçilerden oluşan bir veri tabanı havuzu oluşturulacaktır.

Söz konusu veri tabanına kayıt olmak isteyen üyelerimiz, aşağıdaki linkteki formu doldurarak kayıt olabilirler. Böylelikle proje dahilinde ileride ihtiyaç duyulacak satın alımlara katılabileceklerdir.

Kayıt formu için lütfen tıklayınız.

Doldurulan kayıt formunun procurement@nico.org.uk e-posta adresine gönderilmesi rica olunur.

Satın alımlarla ilgili detaylı bilgi http://www.nico.org.uk/procurement/ veya melike@entrepreneurship4u.eu e-posta adresinden temin edilebilir.