KIBRIS TÜRK TİCARET ODASI LONDRA’DA TEMASLARDA BULUNUYOR

Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) temaslarda bulunmak ve bir dizi etkinlik faaliyeti için Londra’ya çalışma ziyareti gerçekleştiriyor. 7 Kasım – 10 Kasım tarihleri arasında yapılacak ziyaret kapsamında ilk olarak 7 Kasım Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar’ın KTTO Londra Temsilciliği ofisini ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette KTTO Londra Temsilciliğinin faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme ve istişarede bulunuldu.

KTTO, Londra ziyareti kapsamında 8 Kasım Salı günü (bugün) İngiltere’de bulunan iş insanları onuruna resepsiyon düzenleyecek. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın katılımıyla gerçekleştirilecek resepsiyon saat 18:00’de Grand Palace Banqueting Suite’de düzenlenecek.

9 Kasım Çarşamba günü ise World Travel Market Fuarını ziyaret edecek heyet daha sonra Türk-İngiliz Ticaret Odası’na ziyarette bulunacak. Bir basın toplantısı ile faaliyetleri ve temasları hakkında bilgilendirmede bulunacak olan heyet 10 Kasım Perşembe günü Londra’dan ayrılacak.

Londra temaslarında KTTO Başkanı Turgay Deniz’e Başkan Vekili Ramazan Gündoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Omaç Cin, Yusuf Acemoğlu, Alp Cengiz Alp, Yüksel Akay, Meclis Üyesi Mustafa Hançerli, Genel Sekreter Aysun Önet İleri, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Ergüven ve Üye ile İlişkiler Sorumlusu Nazlı İnçay eşik ediyor.