Kıbrıs Türk Ticaret Odası, ‘Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği İş ve Yatırım Forumu’na katıldı

Kıbrıs Türk Ticaret Odası başkanı Turgay Deniz başkanlığındaki Oda heyeti, Kırgızistan’nın Issık Gölü’nde gerçekleşen Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği İş ve Yatırım Forumu’na katıldı.

Kırgızistan Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Türkmenistan iş dünyası temsilcileri katıldı.

Eurochambres Başkanı Vladimir Dlouhy de Kıbrıs Türk Ticaret Odasının davetlisi olarak Foruma katılarak konuşma gerçekleştirdi. Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz beraberindeki heyetle etkinlik öncesi Forum kapsamında düzenlenen sergi ziyaret etti.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Deniz’e Başkan Vekilleri Ramazan Gündoğdu ve Aziz Limasollu , Yönetim Kurulu Üyesi Alp Cengiz Alp , Genel Sekreter Aysun Önet İleri eşik etti .

Ayrıca Kıbrıs Türk Ticaret Odası Genel Sekreteri Aysun Önet İleri, ‘İş Dünyasında Kadınlar’ konulu panelde konuşma yaparak Kıbrıs Türk Ticaret Odası Kadın Girişimciler Konseyi ve projeleri hakkında bilgiler paylaştı.