Körfez Ticaret Odası ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası arasında ‘Kardeş Oda’ Protokolü imzalandı

Körfez Ticaret Odası ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası ile arasında iş birliği protokolüne Köfrez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Uykun ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkan Vekili Ramazan Gündoğdu imza koydu.

 

Köfrez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Uykun beraberindeki Genç Girişimcilerle ülkemizde ziyaretler gerçekleştirdi.

Bu kapsamında çeşitli temaslarda bulunmak için ülkemize gelen Körfez Ticaret Odası önce Rauf Raif Denktaş’ın Anıt Mezarına çelenk bıraktı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu’na, T.C.- Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu`na ve KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Körfez Ticaret Odasına Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkan Vekili Ramazan Gündoğdu, Yönetim Kurulu üyesi Yüksel Akay, Medya ve İletişim sorumlusu Gizem Davulcu ve Yönetim Sekreteri Eda Hıfzıoğlu Konuralp eşlik etti.

Ziyarette iki kurum arasında iş birliklerini geliştirmek, her iki kurumun üyeleri, personeli veya toplumları yararına ortak projeler yürütmek, iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesini amaçlayan ‘Kardeş Oda’ Protokolü imzalandı. Protokole KTTO Başkan Vekili Ramazan Gündoğdu ve Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Uykun imza koydu.