KTTO’dan Üyelerine Mağazacılık Eğitimi

Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Proje Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından Mağazacılıkta Vitrin, Görsel Sunum ve Tasarım Eğitimi düzenlendi. Oda üyelerine yönelik olarak düzenlenen eğitim, 22 Haziran 2013 tarihinde KTTO Konferans Salonu’nda yer aldı.
Eğitim sırasında mağazacılıkta görsel sunum teknikleri, mağaza içi ve depo düzenleme konuları incelenerek, günümüzde önemi gittikçe artan görsel mağazacılıkta satış performansını artırmak için mağaza teknik süreçleri hakkında farkındalık artırıcı analizler yapıldı.
Eğtim içeriğinde ise şu konular ön plana çıktı: Perakendenin Sihirli Dünyası ( Keşfedin – Keşfettirin ,) Marka Nedir? Marka Değerleri Müşteriye Hangi Yollarla Ulaşır, Markalaşmış Müşteri Deneyimi ,Mağazacılık İçin Kişisel Gelişim Alanları, Satış ( Müşteri İletişimi ), Görsel Mağazacılık Nedir? ,Mağaza İçi ve Depo Düzenleme, Mağaza Teknik Süreçleri. Mağaza Performansı.
KTTO PREAM’ın eğitim programlar sürüyor
KTTO Proje Eğitim ve Araştırma Merkezi, eğitim programları çerçevesinde Mağazacılıkta Lojistik ve Depo Yönetimi, Liderlik ve Yöneticilik Eğitimi, Distribütör, Bayi, Bölgesel Ekip Yönetimi Eğitimi ile Toplantı Yönetimi Eğitimi konularında üyelere yönelik programlar düzenlemişti.