E-Oda

Üyelerimizin, Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nın web sitesi üzerinden online işlemler yapabilmesini sağlayan portaldır. Kıbrıs Türk Ticaret Odası Web Sitesi üzerinden e-oda portalını kullanarak aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz: – İhracat ve Yeşil Hat Ticareti işlemleri için başvuru ve ödeme yapılması – Üye bilgilerinin güncellenmesi – Aidat ve ekstre sorgulanması – Üye Sicil belgesinin görüntülenmesi.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası tarafından üyelerimize KTTO e-oda portalına giriş yapabilmeleri için kullanıcı parolası verilecektir. Üyelerimizin Kullanıcı parolası alabilmeleri için KTTO e-oda Başvuru Formu ve Yetki Belgesini doldurup, ilgili yıla ait Direktörler Kurulu Onay belgesi ile birlikte Odamıza başvurmaları gerekmektedir.

 E-Oda hizmetimizden yararlanmak için TIKLAYINIZ.

Odamıza kayıtlı e-mail adresinizi ve başvuru esnasında Odamızdan temin edeceğiniz Parola’yı yazıp Giriş butonuna tıklayınız.

E-Oda portalına giriş yaparken başvuru sırasında beyan etmiş olduğunuz Cep numaranıza kısa süre içerisinde tek kullanımlık 7 haneli aktivasyon kodu mesaj olarak ulaşacaktır. Gelen aktivasyon kodunu yazdıktan sonra “Onayla” butonuna tıklayınız. Her giriş yaptığınızda farklı bir aktivasyon kodu, cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Eğer aktivasyon kodu size ulaşmamışsa, “Aktivasyon Kodunu Tekrar Gönder” butonunu tıklayınız. Aktivasyon kodunu yanlış girmeniz durumunda yeni bir aktivasyon kodu size mesaj olarak gelecektir.