Sanal Fuar

Sanal Fuar KTTO web sitemizde yer alan üyelerimizin firmalarının tabıtımını destekleyen bir online gereçtir. Üyelerimiz, sanal fuar üyelik formunu doldurarak sanal fuara ücretsiz kayıt olabilirler. Sanal fuar sayfasında firmaların faaliyet alanlarına göre arama yapılabilecek ve ilgili faaliyet alanında bulunan Üyelerimizin bilgilerine ulaşılabilecektir.

Sanal Fuar’ın amacı, Üyelerimizin firmalarını, ürünlerini ve faaliyet alanlarını tanıtmak, Firmalar arasında ticaret köprüsünü oluşturmak ve Üyelerimiz ile ziyaretçiler arasındaki iletişimi en üst seviyeye ulaştırmaktır. Odamız üyesi olan her firma, sanal fuardaki üyelik formunu doldurarak ücretsiz kayıt olabilir.

Sanal Fuar hizmetimizden yararlanmak için TIKLAYINIZ.

Sanal Fuarı Kullanmak için yapmanız gerekenler:

Odamız üyesiyseniz, sanal fuarın kurulması için öncelikle sitemizde belirtilen ücretsiz üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Formda sizden istenilen bilgiler; Firma İsmi, İletişim bilgileri, Firma tanıtıcı açıklama, İş birliği yapmak istediğiniz alanları belirtmeniz ve Firmanızı ve Ürünlerinizi tanıtıcı resimleri yüklemenizdir. Resimleri yüklemek için “choose file” tıklayıp resim yükleyebilirsiniz. Formu doldurup “send “ butonunu tıklamanız durumunda, bilgileriniz bize ulaşacaktır. Göndermiş olduğunuz bilgiler kontrol edilip, içerik girişlerinde eksik bilgi olmaması durumunda onaylanıp, siteye eklenecektir.