Üyelerimizden Münhaller

Üyelerimizden Münhaller, KTTO web sitemizde yer alan üyelerimizin firmaları için online münhal ilanı verebilecekleri alandır. Üyelerimiz, online kullanıcı kaydı oluşturararak, münhal ekle/düzenle sayfasından ücretsiz olarak yararalanabilmektedirler. Bu hizmet sadece KTTO üyelerine sağlanmaktadır.

Üyelerimizden Münhaller sayfasının amacı, firmalarının personel eksikliği olan pozisyonlara uygun çalışanı bulmalarını ve iş arayanların alan, deneyim ve kriterlerine uygun işi seçmelerini sağlamaktır.

Üyelerimizden Münhaller hizmetimizden yararlanmak için TIKLAYINIZ.

Üyelerimizin, üyelerimizden münhaller’ e üye olmak için öncelikle sitemizde belirtilen ücretsiz Münhal ekleme talep formunu doldurmaları gerekmektedir. Forumda sizden istenilen bilgileri; şirket ismi, oda sicil numarası gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir. Logonuzu yüklemek için “dosya seç”i tıklayıp logoyu yükleyebilirsiniz. Formu doldurup “gönder “ butonunu tıklamanız durumunda, bilgileriniz bize ulaşacaktır. Göndermiş olduğunuz bilgiler kontrol edilip, içerik girişlerinde eksik bilgi olmaması durumunda onaylanıp, siteye eklenecektir. Daha sonra farklı münhaller eklemek veya olanı düzelmek için Münhal Ekle/Düzenle sayfamızı kullunabilirsiniz.