TİCARET ODASININ ÇEVRİM İÇİ (ONLINE) SATIŞ PLATFORMU  ‘www.kibrismagaza.com’ HİZMETE AÇILDI

İki yılı aşkın süredir yaşamakta olduğumuz pandemi süreci, tüm dünyayı derinden etkilediği gibi ülkemiz ekonomisi için de ne yazık ki birçok kötü sonuç doğurmuştur. İşletmelerimiz uzun süreli kapanmalar ve sonrasında uygulanan kısıtlamalardan kaynaklı sıkıntılarla karşı karşıya kalmıştır.

Pandemi sürecinde çevrim içi satış imkanı bulabilen işletmelerimiz zor da olsa ayakta kalma mücadelesini sürdürebilirken çevrim içi satış kurulumu için maddi gücü veya teknolojik altyapıya erişim imkanı bulunmayan işletmelerimiz daha da derinden yaralanmıştır.

Yaşadığımız bu kötü tecrübeden yola çıkan Kıbrıs Türk Ticaret Odası, üyelerine özel bir çevrim içi satış platformu oluşturmaya karar verdi. Bu doğrultuda Kıbrıs Türk Ticaret Odası tarafından, kâr amacı güdülmeden ve üyelerine çevrim içi satış olanağı sağlama amacıyla tüm altyapısı, dağıtım ağı ile birlikte hazırlanan ‘kibrismagaza.com’  bugünden itibaren halkın hizmetine sunulmuştur.

Yüzlerce ürünü bulabileceğiniz kibrismagaza.com’da güvenle alışverişinizi yapabilir, eğer KTTO üyesi iseniz kendi satış mağazanızı da oluşturabilirsiniz.

kibrismagaza.com  Kıbrıs Türk iş insanlarının ortak satış platformu olarak halkımızın hizmetinde olacaktır. Tüm üyelerimize ve halkımıza hayırlı olmasını dileriz.


Kıbrıs Türk Ticaret Odası