Yaratıcı Satış ve Pazarlama Teknikleri

KTTO’DAN YARATICI SATIŞ VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Proje Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından 27 Eylül 2014, Cumartesi günü “Yaratıcı Satış ve Pazarlama Teknikleri” konulu eğitim 09.30 – 17.00 saatleri arasında KTTO Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Yaratıcı Satış ve Pazarlama Teknikleri eğitimi KREDO Muhasebe ve Danışmanlık eğitmenlerinden Ayla Yıldız Tekmir tarafından verilecek. Eğitim sonunda katılımcılar “ Satışları artırmada yeni ve yaratıcı pazarlama stratejileri”, “Rekabette farklılık yaratan yaratıcılık ve satıcılık”, “Satış amaçları ve satış stratejisi”, “Etkin rekabetçi satış teknikleri”, “ Organizasyona sadık müşteri yaratma çabaları”, “Kriz ve ekonomik durgunluk şartlarına uyarlanmış satış stratejileri” konularında bilgi sahibi olacak.

Eğitim için kayıtlar 26 Eylül 2014 tarihine kadar alınacak olup, eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

KTTO Proje Eğitim ve Araştırma Merkezi’nin düzenlemekte olduğu eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen katılımcılar Seran Tahiroğlu’na 0392 228 36 45 numaralı telefondan (dahili 103) ve/veya stahiroglu@ktto.net adresinden ulaşabilecekler.

Yaratıcı Satış ve Pazarlama Teknikleri içeriği için tıklayınız.